Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
» O firmie

• LIBELLA SP. Z O.O.
    ul. Łopuszańska 36
    NIP: 525-000-19-61
  • E-mail:esprzedaz@libella.com.pl
  • Telefon+48 506 002 038
    Tel.: (25) 641 43 14
    wew. 172, 173, 131, 151
  • Godziny działania sklepuOddział w Kotuniu:
    pn-pt 7:30 - 15:30

Biuro w Warszawie:
    pn-pt 8:00 - 16:00

O firmie

Polska marka z wieloletnią tradycją

Libella to w pełni polski producent chemii gospodarczej i produktów spożywczych istniejący na rodzimym rynku od blisko 60 lat. Firma od początku działalności, tj. od 1957 roku jest zrejestrowana w Polsce, tutaj produkuje swoje wyroby oraz prowadzi badania i rozwój. Libella nigdy nie była częścią zagranicznego koncernu.

Przez cały ten czas jedynymi właścicielami Libelli były i są organizacje katolickie, które cały zysk przeznaczają na swoją działalność statutową, między innymi wydawanie niskonakładowych czasopism i książek, prowadzenie pracy formacyjnej, wychowawczej (przede wszystkim dla obrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci) oraz prowadzenie działalności charytatywnej np. pomoc ubogim dzieciom, w tym chorym na cukrzycę. W ten sposób Libella przez wszystkie lata istnienia służyła i służy społeczności katolickiej w Polsce.

Firma do produkcji swoich wyrobów od lat wykorzystuje najwyższej jakości surowce wyłączenie od sprawdzonych i pewnych dostawców, które później są starannie komponowane zgodnie z tradycyjnymi recepturami. Receptury wszystkich produktów zostały opracowane przez pracowników Spółki i są jej własnością.

Cały proces produkcyjny jest ściśle monitorowany przez wykwalifikowaną kadrę technologów i pracowników kontroli. Przedsiębiorstwo posiada własne, dobrze wyposażone laboratorium chemiczne i spożywcze, w których prowadzone są wnikliwe testy badawcze na każdym etapie wytwarzania produktów, dzięki czemu zachowują one stałą wysoką jakość i spełniają wymagane standardy rynkowe.

Marki, które skutecznie zadbają o czystość w każdym pomieszczeniu

Oferta firmy Libella obejmuje wysokiej jakości produkty chemii gospodarczej do czyszczenia różnych powierzchni. Stworzone zostały dla najbardziej wymagających klientów i są stale dla nich udoskonalane.

Ich przystępna cena oraz utrzymywana od wielu lat wysoka jakość powoduje, że kolejne pokolenia
nabywców darzą zaufaniem i uznaniem nasze produkty.

Nasz sklep internetowy to specjalna, dedykowana i limitowana oferta skierowana wyłącznie do podmiotów, instytucji i środowisk kościelnych. Ceny wszystkich produktów zostały specjalnie przygotowane dla w/w środowisk. W sklepie istnieje możliwość zamówienia zarówno pojedynczych sztuk produktów, jak i pełnych kartonów zbiorczych.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl